Zespół Szkół w Kostomłotach Drugich
-
Galeria
Nauczyciele Zespołu Szkół w Kostomłotach Drugich
Dyrektor: Jolanta Korba
Wicedyrektorzy:
Agnieszka Wojtasińska
Artur Szymkiewicz
Nauczyciele Zespołu Szkół w Kostomłotach Drugich
w roku szkolnym 2023/2024:
Nazwisko i imię |
|
Adamczyk Karolina |
Fizyka / matematyka |
Armada Małgorzata |
Edukacja wczesnoszkolna |
Boksa Katarzyna |
Nauczyciel współorganizujący kształcenie |
Brożyna Zuzanna |
Wychowanie przedszkolne |
Choma Grażyna |
Nauczyciel współorganizujący kształcenie |
Chryc Aleksandra |
psycholog |
Cieślak Olga |
Edukacja wczesnoszkolna |
Ciosek Monika |
Edukacja wczesnoszkolna |
Czekaj Ilona |
Nauczyciel współorganizujący kształcenie/historia |
Fert Małgorzata |
Nauczyciel współorganizujący kształcenie |
Filipowicz Beata |
Wychowanie fizyczne |
Janosińska Agnieszka |
Pedagog (zastępstwo) |
Gdela Marta |
Logopeda kl. 1-8, religia |
Gębska Lucyna |
Plastyka/technika |
Głombińska Alicja |
Wychowanie przedszkolne |
Grątkiewicz Aneta |
Język angielski/matematyka |
Janiec-Piec Anna |
Wychowanie przedszkolne |
Jarząb -Świercz Marlena |
Świetlica/chemia |
Jaworska Anna |
Nauczyciel współorganizujący kształcenie |
Juszczak Jacek |
Język niemiecki |
Kałuża Agnieszka |
Język polski/Wiedza o społeczeństwie |
Karlikowski Marek |
Wychowanie fizyczne/wychowawca świetlicy |
Karlińska Paulina |
Język polski/tyflopedagog/wychowawca świetlicy |
Katanowska Elżbieta |
Nauczyciel współorganizujący kształcenie/logopeda w przedszkolu |
Korba Jolanta |
informatyka/matematyka |
Kozieł Kinga |
Język polski |
Kozioł Szymon |
Język angielski/informatyka |
Kozub Magdalena |
Język angielski |
Kuchta Katarzyna |
Wychowanie przedszkolne |
Kudełka Anna |
Geografia/przyroda |
Kwiatkowska Marta |
Wychowanie przedszkolne |
Lewandowska Teresa |
historia/wdż |
Lasia Ewa |
Nauczyciel współorganizujący kształcenie |
Mac Marzena |
biblioteka |
Mazur Kinga |
Nauczyciel współorganizujący kształcenie/pedagog specjalny w przedszkolu |
Maj Małgorzata |
Wychowanie przedszkolne |
Majewski Przemysław |
Religia |
Masternak Katarzyna |
Edukacja wczesnoszkolna |
Michta Agnieszka |
Religia |
Nogaj Katarzyna |
Wychowanie przedszkolne |
Okła Milena |
Nauczyciel współorganizujący kształcenie |
Pacan Justyna |
Wychowanie przedszkolne |
Pajdak Justyna |
Edukacja wczesnoszkolna |
Pawelec Katarzyna |
Język polski |
Pawłowska Renata |
Chemia/biblioteka |
Pękowska Monika |
Język angielski |
Podgórska Aneta |
Wychowanie przedszkolne |
Potrzebowska Elżbieta |
Wychowanie przedszkolne/gimnastyka korekcyjna |
Rutka Agnieszka |
Edukacja wczesnoszkolna |
Saługa Marzena |
Edukacja wczesnoszkolna |
Skiba Marzena |
Edukacja wczesnoszkolna |
Skrzypek Barbara |
Wychowanie fizyczne/świetlica |
Słoń Dorota |
Wychowanie przedszkolne |
Słoń Joanna |
Język polski |
Sobczyk Michał |
Wychowanie fizyczne/wychowawca świetlicy |
Sobótka Justyna |
Przyroda/geografia/informatyka/ Doradztwo zawodowe |
Sokół Anna |
Wychowanie przedszkolne |
Syska Agnieszka |
matematyka |
Szczygieł Agnieszka |
Wychowanie przedszkolne |
Szlefarska Anna |
Nauczyciel współorganizujący kształcenie |
Szymkiewicz Artur |
Edukacja dla bezpieczeństwa/gimnastyka korekcyjna |
Ślusarczyk Agnieszka |
Język polski |
Tkacz Anna |
matematyka |
Tkacz Jolanta |
Język angielski |
Tokar Magdalena |
Wychowanie przedszkolne |
Wiewiór Ilona |
Biologia/informatyka |
Wilk Monika |
Nauczyciel współorganizujący kształcenie/pedagog specjalny w kl. 1-8 |
Wiórek Rafał |
Wychowanie fizyczne/wychowawca świetlicy |
Wojtasińska Agnieszka |
Język polski |
Wołowiec Ewelina |
Muzyka/wychowawca świetlicy |
Wrona Sylwia |
Nauczyciel współorganizujący kształcenie |
Zapała Dominika |
Wychowawca świetlicy |
Zapała Małgorzata |
Edukacja wczesnoszkolna |
Zapała Marcin |
Religia |
Żak Elżbieta |
Matematyka |
Żak Salomea |
Wychowanie przedszkolne |
Wychowawcy w roku szkolnym 2023/2024:
Grupa |
wychowawca |
PP1 |
Wilczkowska Magdalena |
PP2 |
Tokar Magdalena |
PP3 |
Głombińska Alicja |
PP4 |
Kuchta Katarzyna/Podgórska Aneta |
PP5 |
Brożyna Zuzanna |
PP6 |
Pacan Justyna |
PP7 |
Kwiatkowska Marta |
PP8 |
Janiec-Piec Anna |
PP9 |
Sokół Anna |
PP10 |
Socha Magdalena/zast. Nogaj Katarzyna |
PP11 |
Słoń Dorota |
Klasa |
wychowawca |
1a |
Skiba Marzena |
1b |
Masternak Katarzyna |
1c |
Armada Małgorzata |
2a |
Rutka Agnieszka |
2b |
Zapała Małgorzata |
2c |
Saługa Marzena |
3a |
Pajdak Justyna |
3b |
Ciosek Monika |
3c |
Cieślak Olga |
4a |
Kozieł Kinga |
4b |
Pawelec Katarzyna |
4c |
Kozub Magdalena |
5a |
Żak Elżbieta |
5b |
Kudełka Anna |
5c |
Ślusarczyk Agneszka |
6a |
Wołowiec Ewelina |
6b |
Tkacz Anna |
6c |
Karlińska Paulina |
6d |
Sobótka Justyna |
7a |
Adamczyk Karolina |
7b |
Wiewiór Ilona |
7c |
Grątkiewicz Aneta |
8a |
Pękowska Monika |
8b |
Lewandowska Teresa |
8c |
Tkacz Jolanta |