Zespół Szkół w Kostomłotach Drugich

Konkursy sukcesy

 

 

Zestawienie osiągnięć uczniów Gimnazjum im. Karola Wojtyły – Papieża Polaka w Zespole Szkół w Kostomłotach w konkursach  przedmiotowych


 

LAUREACI KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

Imię Nazwisko

Konkurs

Rok szkolny

Szczepan Garstka 


Laureat I Konkursu Fizycznego


2002/2003

Łukasz Skiba 


Laureat I Konkursu Matematycznego


2002/2003

Norbert Sobczyk 

Laureat II Konkursu Matematycznego


2003/2004

 Tomasz Sobczyk

Laureat I Konkursu Języka Angielskiego


2002/2003

Anna Miernik

Laureat III Konkursu Historycznego


2004/2005

Amelia Chrabąszcz

Laureat III Konkursu Historycznego 

 

2004/2005

 Amelia Chrabąszcz

 Laureat IV Konkursu Biologicznego


2005/2006 

Aleksander Lasek 


Laureat IV Wojewódzkiego Konkursu Języka

Angielskiego


2005/2006

Wojciech Zachariasz 


Laureat V Konkursu Języka Niemieckiego


2006/2007

Bartosz Żelazny


Laureat V Konkursu Historycznego 

 

2007/2008

 Bartosz Żelazny


Laureat V Konkursu Geograficznego 


2007/2008 

Natalia Kopycińska


Laureat VI Konkursu Języka Polskiego 

 

2008/2009

 Natalia Kopycińska


Laureat VI Konkursu Geograficznego 


2008/2009 

Mateusz Słoń 


Laureat VI Konkursu Biologicznego


2008/2009

Katarzyna Lajs

 


Laureat I Ogólnopolskiego Konkursu Ortograficznego „Liga Ortograficzna”


2008/2009

Olga Żelazna 


Laureat IX Konkursu Historycznego 

 

2011/2012 

 Olga Żelazna


Laureat IX Konkursu Biologicznego 


2011/2012  

Małgorzata Kopycińska 


Laureat IX Konkursu Biologicznego 


2011/2012 

Kinga Zawadzka 


Laureat X Konkursu Biologicznego


 

2012/2013

 

Weronika Kundera 


Laureat X Konkursu Historycznego 


2012/2013 

Radosław Mróz


Laureat XI Konkursu Geograficznego 


2013/2014

Barbara Pękowska


Laureat XII Konkursu Biologicznego


2014/2015

Miłosz Ludwinek


Laureat XII Konkursu Chemicznego


2014/2015

Piotr Kazała


Laureat XIV Konkursu Języka Angielskiego


2016/2017

Oliwia Wydra


        Laureat XVI Konkursu Języka Angielskiego


2017/2018

Paulina Wesołowska


Laureat XV Konkursu Języka Polskiego


2017/2018

Michał Piwowarczyk


                Laureat XVI Konkursu Fizycznego


2017/2018







 

FINALIŚCI KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

 

Imię Nazwisko

 

Konkurs

Rok szkolny

 

Norbert Sobczyk

 

Finalista I Konkursu Matematycznego

2002/2003

 

Łukasz Skiba

 

Finalista I Konkursu Fizycznego

2002/2003

 

Dariusz Plewa

 

Finalista I Konkursu Fizycznego

2002/2003

 

Damian Palacz

 

Finalista I konkursu Matematyczno przyrodniczego

Finalista V konkursu Informatycznego

2006/2007

 

2006/2007

Bartosz Żelazny


Finalista V Konkursu J. Polskiego.

Finalista V Konkursu Matematycznego

Finalista VI Konkursu Fizycznego

Finalista VI Konkursu

J. Angielskiego


2007/2008

2007/2008

2007/2008

2007/2008

 

Aleksander Lasek

 

Finalista VI Konkursu Historycznego

2007/2008

 

Michał Lasek

 

Finalista VI Konkursu

J. Angielskiego

2007/2008

 

Magdalena Jamska

 

Finalista V konkursu Historycznego

2007/2008

 

Justyna Zawadzka

 

Finalista V konkursu Biologicznego

2007/2008

 

Mateusz Słoń

 

Finalista VI Konkursu Matematycznego

2008/2009

Andrzej Żak

Finalista VI Konkursu Matematycznego

Finalista VII konkursu Informatycznego

2008/2009

2008/2009

 

Katarzyna Lajs

 

Finalista VI Konkursu Biologicznego

Finalista VI Konkursu Matematycznego

2008/2009

2008/2009

 

Urszula Marszałek

 

Finalista VII Konkursu Biologicznego

2009/2010

         Małgorzata Kopycińska

             

               Finalista VIII Konkursu Biologicznego


           2010/2011

                 Olga Żelazna

         

               Finalista VIII Konkursu Biologicznego

           2010/2011

                Olga Żelazna

   

           Finalista IX Konkursu z Języka Polskiego

        Finalista IX Konkursu z Języka Angielskiego


          2011/2012

            Weronika Kundera

         

               Finalista IX Konkursu Historycznego


          2011/2012

              Klaudia Szewczyk

     

               Finalista IX Konkursu Historycznego


          2011/2012

                  Marta Lajs

           

              Finalista X Konkursu Biologicznego


          2012/2013

          Aleksandra Próchniak

             

             Finalista X Konkursu Biologicznego


          2012/2013

                Paulina Pięta

         

             Finalista X Konkursu Biologicznego


          2012/2013

              Patrycja Suprun

         

          Finalista X Konkursu Matematycznego


          2012/2013

                  Karina Wójcik

     

               Finalista X Konkursu Historycznego


          2012/2013

          Kamila Twardowska

   

      Finalista XI Konkursu z Języka Niemieckiego


          2012/2013

                 Karina Wójcik

       

            Finalista XI Konkursu Historycznego


          2013/2014

              Natalia Toporek

     

         Finalista XI Konkursu z Języka Polskiego


          2013/2014

               Miłosz Ludwinek

         

              Finalista XI Konkursu Chemicznego


          2013/2014

               Miłosz Ludwinek

         

            Finalista XII Konkursu Biologicznego


         2014/2015

                   Piotr Wojsa

           

            Finalista XII Konkursu Chemicznego


          2014/2015

              Magdalena Syska

   

         Finalista XII Konkusu Matematycznego


          2014/2015

               Patrycja Czekaj

           

           Finalista XIII Konkursu Biologicznego


          2015/2016

                Piotr Rysiński

     

          Finalista XIII Konkursu Geograficznego


          2015/2016

                  Miłosz Słoń

     

        Finalista XIII Konkursu Matematycznego


          2015/2016

        Zuzanna Szczepańska

         

             Finalista XIV Konkursu Biologicznego


         2016/2017

              Piotr Rysiński

       

           Finalista XIV Konkursu Matematycznego

             Finalista XIV Konkursu Historycznego


         2016/2017

          Łukasz Fijałkowski

       

           Finalista XIV Konkursu Historycznego


         2016/2017

                 Julia Wójcik

     

            Finalista XIV Konkursu Biologicznego


         2016/2017

                 Piotr Łyżwa

       

            Finalista XIV Konkursu Biologicznego


         2016/2017

     

         Paulina  Wesołowska


              Finalista XV Konkursu Biologicznego

       2017/2018

                 

                  Piotr Łyżwa


               Finalista XV Konkursu Biologicznego

       2017/2018

               

               Piotr Czerwiak


           Finalista XVI Konkursu Informatycznego

       2017/2018


              Michał Pękowski


              Finalista XVI Konkursu Fizycznego

       2017/2018


               Rafał Kazała


       Finalista XVI Konkursu Języka Angielskiego

       2017/2018