Zespół Szkół w Kostomłotach Drugich

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019 odbędzie się 19 czerwca 2019 roku

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019 odbędzie się 19 czerwca 2019 roku:

 

  •      dla uczniów klas VII, VIII i III gimnazjalnych - o godzinie 7.30 w sali teatralnej a następnie w salach podanych w poniższej tabeli,

Klasa

Wychowawca

Sala

 

7a

Gębska Lucyna

SP – 11

 

7b

Wojtasińska Agnieszka

SP – 21

 

7c

Zacharska Irena

SP - 20

 

8a

Pękowska Monika

G – 19

 

8b

Gruszka Paulina

G – 24

 

8c

Tkacz Jolanta

SP – 15

 

3a Gim

Lewandowska Teresa

G-15

 

3b Gim

Wiewiór Ilona

G-29

 

3c Gim

Jarząb Świercz Marlena

G-30

 

 

  •     dla uczniów klas 1-3 Szkoły Podstawowej - o godzinie 10.00 w salach podanych w poniższej tabeli,

Klasa

Wychowawca

Sala

 

1a

Pajdak Justyna

SP - 6

 

1b

Fornalska Zdzisława

SP - 1

 

1c

Ciosek Monika         

SP - 3

 

1d

Cieślak Olga

SP - 2

 

2a

Armada Małgorzata

SP- 12

 

2b

Wojtyra Danuta

SP - 4

 

2c

Skiba Marzena

SP - 9

 

3a

Bilska Elżbieta

SP - 7

 

3b

Zapała Małgorzata

SP - 14

 

 

  •     dla uczniów klas 4-6 Szkoły Podstawowej - o godzinie 9.30 w sali teatralnej a następnie w salach podanych w poniższej tabeli,

4a

Pawelec Katarzyna

G - 28

 

4b

Jarząb Jolanta za Adamczyk Karolinę

SP – 21

 

4c

Czekaj Ilona za Kozub Magdalenę

G – 32

 

4d

Olewińska Anna

G - 26

 

5a

Żak Elżbieta

G - 18

 

5b

Kudełka Anna

G – 27

 

5c

Kozakowska Danuta

G - 16

 

5d

Ślusarczyk Agnieszka

G - 31

 

6a

Kwiecień Ewa

SP – 17

 

6b

Sobótka Justyna

SP - 19

 

6c

Kozieł Kinga

SP - 18

 

 

  •     dla wychowanków oddziałów przedszkolnych zlokalizowanych w skrzydle szkolnym w salach poszczególnych oddziałów (tam gdzie odbywały się zajęcia)– o godzinie 9.00.
  •      dla wychowanków oddziałów przedszkolnych zlokalizowanych w skrzydle przedszkola w salach poszczególnych oddziałów (tam gdzie odbywały się zajęcia):
        • grupa 1 o godzinie 12.30,
        • grupa 2 o godzinie 12.00,
        • grupa 3 o godzinie 11.45,
        • grupa 4 o godzinie 12.30,