Podaj łapę! Pomóż nam!

Uczniowie Zespołu Szkół w Kostomłotach Drugich, ci młodsi i ci starsi, aktywnie i hojnie włączyli się w zbiórkę dla potrzebujących zwierząt przebywających w Schronisku w Rytlowie. Sucha i mokra karma, cieplutkie koce, zabawki, miski, obroże, smycze, szelki, mopy i płyny do naczyń 17 grudnia pojechały do Rytlowa, by tam wspomóc schronisko, z którym gmina Miedziana Góra ma podpisaną umowę na przekazywanie odłowionych na jej terenie bezdomnych zwierząt. Akcji patronował wójt Damian Sławski, który wraz z uczniami miedzianogórskich szkół odwiedził schronisko, przekazując zebrane dary i zakupioną przez gminę specjalistyczną karmę dla seniorów i chorych zwierząt.

Dziękujemy Wszystkim naszym uczniom i ich wychowawcom za wsparcie tej akcji. Jesteście wspaniali i po raz kolejny pokazaliście, że można na Was liczyć.

Gdyby ktoś z Was chciał uczynić z bezdomnego psiaka członka swojej rodziny, zapraszamy na stronę internetową: psypanimagdy.pl lub na Facebook.

O tym, jak te zwierzaki pragną miłości, możecie się przekonać, oglądając zdjęcia ze spaceru, na który zabrały pieski reprezentantki naszej szkoły: Dominika, Jagoda, Maja, Natalia i Patrycja.