Szkolne Mikołajkowe Zawody Strzeleckie o Puchar Wójta Gminy Miedziana Góra

W czwartek 6 grudnia odbyły się Mikołajkowe Szkolne Zawody Strzeleckie o Puchar Wójta Gminy Miedziana Góra. Uczestnicy zostali podzieleni na dwie kategorie wiekowe pierwsza klasy V i VI szkoły podstawowej druga kategoria to  klasy VII, VIII szkoły podstawowej i III gimnazjum. W turnieju wystartowały 4-osobowe zespoły mieszane.

Oficjalnego otwarcia zawodów dokonali: Wójt Gminy Miedziana Góra Damian Sławski i Wicedyrektor Zespołu Szkół w Kostomłotach Drugich Grażyna Wierzchowska. Ceremonii zamknięcia zawodów oraz wręczenia nagród dokonał Dyrektor Piotr Kwiecień.

Klasyfikacja indywidualna w kategorii szkoła podstawowa klasy V – VI

I Katarzyna Lipska 39 pkt.

II Patrycja Urbanek 39 pkt.

III Maja Witecka 38 pkt.

I Jan Syska 36 pkt.

II Wiktor Socha 35 pkt.

III Adam Słoń 29 pkt.

Klasyfikacja indywidualna w kategorii szkoła podstawowa klasy VII , VIII i klasy 3 gimnazjum

I Aleksandra Zajęcka 27 pkt.

II Oliwia Kluba 20 pkt.

III Alicja Wielgus 18 pkt.

I Jakub Micigolski 33 pkt.

II Alan Kołodziej 26 pkt.

III Wiktor Pałka 20 pkt.

Jako dodatową atrakcją zawodów zorganizowano pojedynek strzelecki. Ta próba zosatła rozegrana pomiędzy 8 zawodnikami którzy uzyskali najwięcej punktów  w turnieju.

Zwycięzcą pojedynku został Szymon MIchta a drugie miejsce zajęła Julia Suprun.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.