Zawodniczka UKS Kostomłoty Mistrzynią Świętokrzyskiej Bilardowej Ligi Młodzieżowej

W dniu 28 listopada w Kieleckim Centrum Bilardowym rozegrano ostatnią kolejkę wojewódzkiej młodzieżowej ligi. To największa impreza bilardowa w województwie świętokrzyskim w której uczestniczyło ponad stu zawodników z kilkunastu szkolnych klubów. W dwunastej edycji UKS Kostomłoty był reprezentowany przez trzech zawodników. Najlepiej spisała się Izabela Jońska, uczennica klasy VIIa, która w grupie młodszej dziewcząt zajęła pierwsze miejsce. Iza w sześciu turniejach aż pięciokrotnie stawała na najwyższym stopniu podium. Dzięki tej wygranej ma już zapewniony start na Mistrzostwach Polski Juniorów w 2019 roku, najważniejszej imprezie bilardowej w kraju. Również z dobrej strony zaprezentowali się dwaj pozostali nasi zawodnicy. Występujący w grupie pupili Grzegorz Hendzel i Seweryn Jarząbek, uczniowie klasy Va, ostatecznie zostali sklasyfikowani na szóstej i dziesiątej pozycji. W klasyfikacji drużynowej nasz zespół zajął piąte miejsce.