Bilardziści walczyli o Puchar Kuratora Oświaty

Już po raz drugi Uczniowski Klub Sportowy „Kostomłoty” był organizatorem Turnieju Bilardowego o Puchar Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty. W rozegranych 12 listopada w naszej szkole zawodach wzięło udział pięćdziesięciu zawodników z sześciu klubów z naszego województwa. W turnieju wystąpili bilardziści z Wiślicy, Przyłóg, Bodzentyna, Bilczy oraz Kielc. Nasz klub reprezentowali: Izabella Jońska, Seweryn Jarząbek i Grzegorz Hendzel. Oficjalnego otwarcia zawodów dokonali: Świętokrzyski Wicekurator Oświaty Tomasz Pleban oraz Dyrektor Zespołu Szkół w Kostomłotach Drugich Piotr Kwiecień. Następnie przystąpiono do rywalizacji, która toczyła się w dwóch grupach chłopców oraz jednej dziewcząt. Wśród dziewcząt najlepiej zaprezentowała się zawodniczka z Wiślicy Gabriela Siemieniec. W grupie młodszej chłopców zwyciężył Jakub Chrobot z Kielc, a najlepszym juniorem okazał się Szymon Bruśnicki z Bilczy.